Typ reklamy a cena

Home / Typ reklamy a cena


facebook je nová generácia internetu

typ facebook reklama
CPC facebook reklama

tento model určuje koľko ste ochotný zaplatiť za jedno kliknutie na váš inzerát. Facebook sa zobrazí Váš inzerát v inzertnom priestore. Suma, ktorú určíte, nikdy neprekročí svoj denný rozpočet.

CPM facebook reklama

tento model určuje koľko ste ochotný zaplatiť za tisíc zobrazení vášho inzerátu. Facebook sa zobrazí Váš inzerát v inzertnom priestore. Suma, ktorú určíte, nikdy neprekročí svoj denný rozpočet.

Načasovanie facebook reklamy

načasovanie reklamy je možné plánovať na konkrétne určené obdobie.

Určenie rozpočtu

rozpočet sa určuje na dennej báze. Následne sa vypočíta časová os uverejnenia inzerátu.

Cena reklamnej kampane na facebooku

cena reklamnej kampane na facebooku je vypočítaná vždy individuálne, podľa nadstavených parametrov cielenia. Vždy ale platí, že cena nikdy neprekročí Váš rozpočet, ktorý si určíte na dennej báze. Minimálny denný rozpočet daný systémom je 1€, cena za klik alebo počet denných videní je však dynamická.

Podporné aktivity

V rámci podporných aktivít založíme Skupinu, alebo samostatnú web stránky v systéme Facebook. Skupina a stránke sú dôležitá reklamná aktivita ktorá bude spájať vašich existujúcich a budúcich zákazníkov.

Nové – v rámci reklamy zabezpečíme propagáciu samotných stránok a aktualizovaných statusov stránky všetkým priateľom fanúšikov vašej stránky !

vyskúšať reklamu na facebooku

 

Ako čo najefektívnejšie investovať peniaze do facebook reklamy

Každá investícia do reklamy si vyžaduje čo najpresnejšie zacielenie, tak aby vložené prostriedky mali čo najvyšší ROI. Prečítajte si viac o cielení vašej reklamy.

V prípade, že ste sa už rozhodli vyskúšať reklamu na Facebooku, neváhajte a skúste inzerovať s nami.

objednať reklamu na facebooku

 

Programovanie facebook aplikácií

Na vašu mieru vám navrheneme a naprogramujeme facebook aplikáciu. Podoba facebook aplikácie môže byť podľa vašej predstavy – napr. vysielanie videa cez facebook, facebook kvíz, anketa, prihlásenie pomocou facebook konta, alebo zobrazenie vašej web stránky na facebook stránke.

ak máte záujem o vytvorenie Facebook aplikácie, neváhajte a skúste to s nami, určite nebudete ľutovať.создать корпоративный вебсайтрадиаторы италияescort services websitesподъем на килиманджаро