O facebooku

Home / O facebooku


Marketing na sociálnej sieti - facebook a reklama na facebooku


je aj vaša reklama tam kde sú ľudia ?

Čo je to Facebook?

je rozsiahly online systém, ktorý slúži hlavne na tvorbu sociálnych podsietí, komunikáciu medzi používateľmi, zdieľanie multimediálnych dát, udržiavanie vzťahov a na zábavu. Podľa najnovších prieskumov vedie Facebook už aj rebríček vyhľadávačov, prostredníctvom ktorých sa užívatelia dostanú na veľké portály. V januári 2010 dokonca predbehol Google.

Koľko ľudí je na Facebooku?

čo sa týka Slovenska, k 30.12.2014 je registrovaných takmer 2,5 milióna užívateľov. Celosvetovo je registrovaných viac ako miliarda obyvateľov sveta.

50% z aktívnych užívateľov sa prihlási na Facebook každý deň. Momentálne je najrýchlejšie rastúca skupina 35+ ročných.

Aká je aktivita prihlásených užívateľov ?

  • Každý užívateľ Facebooku má v priemere 130 priateľov registrovaných Facebookom
  • Spolu strávia užívatelia na Facebooky viac ako 8 miliárd minút
  • 65 milliónov krát sa zmení status každý deň

Aké lokalizácie sú k dispozícii?

Momentálne je vytvorených 70 jazykových verzií. Viac ako 70% celosvetových užívateľov žije mimo USA.

Je facebook dostupný aj na mobilnom telefóne?

Áno, aktuálne existuje niekoľko desiatok mobilných aplikácií, ktoré dovoľujú prístup na Facebook. Cez svoj mobil sa prihlási denne viac ako 65 milliónov aktívnych užívateľov.

Prečo inzerovať na Facebooku a mať Facebook reklamu?

Milióny užívateľov, ktorých môžeme na rozdiel od iných foriem reklamy výborne lokalizovať a segmentovať a tým sa stáva reklamná kampaň na facebooku najefektívnejšia forma online inzercie.

Čo je to Facebook aplikácia a ako programovať Facebook aplikáciu?

Facebook aplikácia je program, ktorý je dostupný prostredníctvom systému Facebook. Naprogramovanie facebook aplikácie môže trvať od niekoľko dní po niekoľko týždňov, v závislosti od náročnosti aplikácie. Cez Facebook aplikáciu dokážete zobraziť aj celú vašu web stránku na Facebooku, alebo môže mať podobu záložky, kvízu, hry či vlastnej televízie. V prípade že máte nápad na vlastnú aplikáciu, neváhajte a kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

vyskúšať reklamu na facebooku

 

Ako si vybrať Facebook reklamu a koľko to bude stáť?

..sa dozviete ak kliknete tu..анализ позиций сайта онлайнбокс для женщинgirls escortsвосхождение на килиманджаро по маршруту лемошо